POZOR: Tento web se Vám může zobrazovat špatně. Zkontrolujte, zda máte nainstalované a povolené funkce a pluginy, zajišťující správné zobrazování webu. Zkontrolujte následující pluginy: JavaScript (povolte v nastavení prohlížeče) a Adobe Flash Player (stáhnout zde).

Domácí úkoly  4

Sestavuji aktuální kalendář...

Všichni studenti i profesoři mohou přidávat hlášené úkoly do seznamu. Pokud víte o hlášeném domácím úkolu, který zde ještě není uvedený v seznamu, prosím přidejte jej. Pomůžete tím ostatním studentům vyhnout se problémům. Děkujeme.

Přidat nový úkol do seznamu
Seznam aktuálních domácích úkolů:

Vyprac. do z předmětu popis práce nebo č. cvičení vložil/a
čt 26. 5. Matematika Učebnice str. 33/5 –narýsovat J. Vacek
pá 27. 5. [přesun] Čeština (mluvnice) Učebnice str. 43/6 + 7a + nově 8 J. Vacek
út 31. 5. Dějepis Dlouhodobý domácí úkol – slohová práce: zadání ve formátu Word stáhněte ZDE. Používejte fantazii, ale nevybočujte tématem z uvedené doby (konec 19. století). Jména účinkujících osob si můžete vymyslet. Rozsah cca na 1 list. (Pozor: panu profesoru Kubíčkovi již nestačí rozsah jen 1 list, přestože tuto podmínku sám kladl. Nově chce kolem 2-3 listů velikosti A4.) J. Vacek
út 7. 6. Němčina (2/Hj) Projekt na téma Freizeit (cca na 1 list, můžete přiložit obrázek/fotografii…) J. Vacek

Toto je oficiální web třídy 3.E gymnázia Karla Sladkovského. Správce webu (Jan Vacek) neručí za správnost obsahu a vylučuje odpovědnost za škody vzniklé používáním těchto informací.